Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Napisał Pan, że "Jak narazie pierwszy Wiedzmin ze wszystkich polskich gier odniosl najwiekszy sukces."

Czytaliśmy niedawno, że western Techlandu sprzedał się w podobnej ilości co pierwszy Wiedźmin, z kolei Sniper w 2 miesiące został sprzedany w jedynie 500 000 egzemplarzach, ale już zarobił kilkukrotnie więcej od Wiedźmina i innych polskich gier.
Skoro jak Pan twierdził w innym wątku na giełdowej grze się pan mniej zna niż na grach, poproszę o wyjaśnienie który współczynnik zapewnia pierwszemu Wiedźminowi "największy sukces"?
Czym dla Pana jest sukces, skoro nie jest to zysk dla spółki czy ilość sprzedanych kopii?
Pytanie uważam z ważne w kontekście Wiedźmina 2, braku konkretnych prognoz sprzedaży i konkretnych informacji dotyczących wersji konsolowych.
Takie "największe sukcesy" mogą okazać się za małe dla spółki wielkości Optimusa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,62% 181,62 2021-12-01 13:37:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.