Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Dnia 2010-09-16 o godz. 23:29 ~rtomala napisał(a):
> witam
czy firma generuje zyski z udzielanych informacji
> prasie w niemczech chodzi mi o artykuly np z Games Star

Absolutnie nie. W takich sytuacjach naszym zyskiem jest olbrzymia reklama zwiazana z tak obszernym przedstawieniem naszej gry. O takie artykuly zabiegaja wszystkie firmy produkujace gry (i nie tylko w tej branzy) i to one sa strona "proszaca".

Przy okazji padlo gdzies pytanie dlaczego w tych artykulach podawany jest CDP nie OPTIMUS SA, prosze pamietac, ze OPTIMUS to spolka holdingowa nie prowadzaca dzialalnosci, a wlasnie spolki (CDP i CDP RED) sa bezposrednio odpowiedzialne z produkty w tym przypadku CDP RED.

MK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,56% 182,80 2021-12-03 13:56:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.