Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora
Najwidoczniej nie czyta pan wpisów na forum aż tak dokładnie, bo pytanie o nazwę funduszu było pierwszym, jakie zadałem. Oto dowód:

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-info-od-cdp-tu-postaram-sie-odpowiadac-na-pytania,8832047.html

Dalsze sugerowanie, że władze spółki pod różnymi nickami dyskutują na forum jest po prostu głupie. Nadto, jeżeli miałbym akcje spółki, której władze podejrzewałbym o takie zachowanie, to od razu bym się ich pozbył i omijał spółkę szerokim łukiem, więc dziwi mnie to, że jeszcze posiada pan akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,83% 185,52 2021-11-26 17:03:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.