Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: info od CDP - male podsumowanie z mojej strony

Zgłoś do moderatora

Do czasu
> zakonczenia analiz prawnych wolalbym sie nie wypowiadac.
> Opis warrantow mozna uzyskac z kilku oficjalnych zrodel.
> Prosze pamietac, ze ich normalna cena to wlasnie 2.5
> zlotego.

Pozdrawiam,
MK

Oczywiście z opisem przydziału oraz realizacji warrantów się zapoznałem i podstawiając pod wzór odpowiednie dane dokonałem obliczenia wartości kursu wykupu - wyszło 1,8 :)
Zapytam w ten sposób: czy jestem daleki od interpretacji, która mówiłaby, że akcje serii D oraz E nie powinny być podstawiane do wzoru?

Również pozdrawiam
GW
PS. Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania.
GW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,77% 187,00 2021-12-08 16:32:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.