Ostatnio na podbiciu jak w końcu strzelił cenę w ok. 15 złotych to dopiero po mojej podpowiedzi by wziął procenty z wybicia z danych T. Bulkowskiego (z cupa) i tak zrobił i mu wyszło (i co ciekawe nawet się sprawdziło i to praktycznie we wszystkich aspektach, brawo T.B!!!). Geniusz panie, niemniej jednak ciekawy typ i miło się go czyta - dlatego go serdecznie pozdrawiam.