Facet,
po co te wywody i do kogo ?
przecież wystarczy poczekać a rynek sam dokona weryfikacji.
Kiedyś, aby wyciągnąć facetowi kamienie z nerki, rozcinano go na pół.
Żyjemy w 21 wieku, teraz wystarczy laparoskopia.
Zostałeś w ubiegłym wieku. No i dobrze. Upierasz się przy swoim, niech będzie.
W związku z tym, jeśli dojdzie u ciebie do sygnału kupna, to ktoś, kto się będzie takim sygnałem kierować, kupi akcje kilkanaście procent powyżej mojej ceny zakupu.....i bardzo dobrze.
Czy ja twierdziłem kiedykolwiek, że moja AT, to klasyczna AT ?
Nie !
Zawsze podkreślałem, że moja AT to księżycowa AT i cóż ja mogę.
Ci co nie widzieli sygnałów sprzedaży na CD PROJECT, w zeszłym tygodniu, pomimo ostrzeżenia z mojej strony, stosowali AT klasyczne. Ich sprawa, nie moja. Dzisiaj bez wiedzy narzędzi jakie tu wymieniałem nie raz, się po prostu nie da.
Oczywiście jest jeden aspekt, który może zaprzeczyć mojemu potwierdzeniu, i tak naprawdę powinienem to wyraźnie zaznaczyć.
Tym aspektem będzie cena zamknięcia dnia.
ck