Dnia 2018-08-06 o godz. 12:43 polonez_as-dur napisał(a):
każdy może twierdzić, że zna się na AT, nawet kiedy się nie zna.
> chodzik księżycowy
W sumie takie motto o sobie mogłbys napisac skoro nie rozróniasz takiej podstawowej rzeczy jak trend i kiedy sie konczy.
I w przeciwienstwie do ciebie nie mam zadnego problemu.
A jak widzisz na 1 wykresie to o co pytasz to korekta w trendzie spadkowym, która doszła do górnej bandy.