Dnia 2018-08-03 o godz. 23:31 ~Zed napisał(a):
> Wracając do tematu sporu Ck i 123..., Myślę, że każdy z nich ma rację, patrząc na AT w tradycyjny sposób jesteśmy w trendzie spadkowym nadal, i jeśli tą kreske przebije kurs to zapewne wielu ludzi zdecyduje się kupić papier. Natomiast CK działa dla mnie w troche niekonwencjonalny sposób ;P Być może jest w tym troche więcej ryzyka być może to chłodna kalkulacja lecz od 7,15 zrobił już dobre +15% i powrócił do sławetnych 350 akcji po 8,50 :P ,natomiast 123... czeka na potwierdzenie przebicia linii trendu.
>
hola hola piekny kawalerze z 2 rysunku masz sygnał zajecia pozycji po 7 .50 z zasiegiem pod 9 NIGDZIE nie pisałem zeby nie kupowac czy czekac na cokolwiek. Sam mam akcje ale nie pieje z zachwytu i nie pisze ze przełamalismy trend spadkowy kiedy go nie przełamaliśmy. O tym jest dyskusja. Dla mnie poki co na razie to jest korekta wzrostowa w trendzie spadkowym a jak przebije 9 to wtedy sie zobaczy co sie wykluje