Dnia 2018-08-03 o godz. 14:35 polonez_as-dur napisał(a):
> My tu sobie gadamy, a BOŚ w tym czasie do góry, ale jak twierdzi 123456 nie było wcześniej sygnału kupna.
> No to nie kupujcie, czy ja wam napisałem, abyście kupowali ?
jak cie nie nazywać analfabetą kiedy znowu piszesz bzdury?
Nigdzie nie stwierdziłem ze nie było sygnału kupna, tylko ze póki co jest dalej długoterminowy trend spadkowy nawet jak dojdzie pod 9 dalej bedzie trend spadkowy bo mniej wiecej tam przebiega długoterminowa linia trendu spadkowego. Prościej juz nie moge
czy analfabeta chodzik juz rozumie czy 3 raz wytłumaczyć?