Oczywiście Mako,
Nikt nie jest nieomylny, ale my tu nie gadamy o nieomylności, tylko o narzędziach analizy technicznej.
Twój wpis to jedynie dowód na to, że nie rozumiesz sensu tej wymiany poglądów.
Otóż chodzi o to, z czym mamy obecnie do czynienia, a nie o to, czy ktoś jest nieomylny. Jeśli w ten sposób odbierasz całą tą dyskusję, to oznacza jedno, nic z niej nie rozumiesz.
Tak jak napisałem, aby określić gdzie jesteśmy i jaka będzie przyszłość, musimy rozumieć co się w danej chwili dzieje.
Poza tym napisałeś w nawiasie Orange, możesz wyjaśnić o co ci chodzi ? Bo pijesz do mnie, słyszysz dzwony, ale nie wiesz w którym kościele dzwonią.
ck