Jak mnie nazywasz "analfabetą", to ja ci odpowiem słowami pułkownika, "żeś przez łeb cięty i na umyśle szwankujesz"
obrażasz moją inteligencje.
Facetowi zaś, który zarzuca mi, że nie chcę podać tu zasięgu ruchu już odpowiadałem, ale popatrz na ten wpis wcześniejszy.
Ubliżacie mi, a ja mam wam powiedzieć wszystko co wiem ?
Czy ja wyglądam na idiotę ?
ck
My tu sobie gadamy, a BOŚ w tym czasie do góry, ale jak twierdzi 123456 nie było wcześniej sygnału kupna.
No to nie kupujcie, czy ja wam napisałem, abyście kupowali ?