aha i jeszcze taka ciekawostka wykres kapitalizacyjny prosty jak budowa cepa, który oddaje od poczatku notowan jaki jest trend zawierając emisje, których nie pokazuje klasyczny wykres.....kilkaset % wzrostu już było i znowu linia 20-letniego trendu spadkowego sie zblizą:)
link