No i bardzo dobrze, że to napisałeś !
Powiem więcej, serdecznie ci za to dziękuję !
To jeszcze raz świadczy, jak wielka dzieli nas przestrzeń, jeśli chodzi o znajomość rynku, nie mówiąc już o AT.
Tak jak pies siusiam pod akcjami, które mnie interesują.
To było nic innego jak zaznaczenie terenu. Ten pierwszy zakup, o którym napisałeś.
Taka tam niewielka ilość akcji, abym wiedział, że zakładana przeze mnie formacja ma szanse realizacji.
Gdzie był właściwy sygnał kupna ? Ano w punkcie "D" formacji MOTYLA, czyli na 7.15 !
Co wtedy powstało na wykresie ?
Powstała formacja Harami !
Następnie wykres podskoczył do góry do poziomu 7.77 aby następnie wykonać test sygnału kupna.
Spadł na 7.20 i trzeba było wykorzystać moment testowania do kupowania.....kumasz ?
To tu było miejsce do wchodzenia w tą pozycję, po pierwszej fali wzrostowej.
Po niej mamy korektę pędzącą zapowiadającą wzrosty i nic już tego nie zmieni, a swoja kreskę możesz sobie wsadzić oko.
Tyle mogę napisać i nic więcej, chociaż więcej się da.
Jeśli mi nie wierzysz, to zapytaj Indiane !
A kto pisał o podwójnej dywergencji na RSI, święty Antoni ?
chodzik księżycowy
dlatego dołącz do innych, tańcz, śpiewaj i całuj w czoło