Kolego, odpowiem ci tak.
Gdybyś czytał moje wypowiedzi na tym forum odnośnie BOSIA,
Oczywiście gdybyś to co piszę sprawdzał na bieżąco, bo zawsze trzeba to zrobić, to wiedziałbyś dlaczego przełamanie tej linii
nie ma tu tak wielkiego znaczenia, jak jej przypisujesz.
Oczywiście, mógłbym to wszystko wyjaśnić i punkt po punkcie napisać, jednak mnie chyba za głupca nie uważasz ?
Powiem tak, wiem że nie zwracacie uwagi na to o czym pisze i wiem, że to w dużej mierze wynika z braku wiedzy, ale staram się
naprawdę chociaż trochę tej wiedzy tu przekazać.
Odpowiedz sobie na pytanie, kto w tej chwili kontroluje rynek BOSIA i będziesz wiedział wszystko.
Jak nie znajdziesz odpowiedzi, to cofnij się do moich wcześniejszych wpisów, tak odpowiedź znajdziesz.
Tak jak napisałem, to o czym gadasz, to TWOJA analiza techniczna
To o czy ja piszę to MOJA analiza techniczna i powiem ci tak.
twoja jest 100 lat za murzynami (nie ujmując nic murzynom).
ck