Dnia 2018-08-06 o godz. 16:44 polonez_as-dur napisał(a):
>
> No dobrze, więc skoro już wiemy, że ruch od 8.55 do 15.89 nie był korektą, to może był impulsem ?
Dla mnie był korektą jak widać na wykresie. Co z tego ze duzą kiedy to był inny "lekki" bank wtedy? Absurdem jest tak porównywac wykres wtedy kiedy było 20 mln akcji i teraz kiedy zaraz bedzie 90 mln. Wzrost wtedy o 7 złotych to jak teraz z o 2-3 jak widac nic nie wpomniałes o wykresie kapitalizacyjnym który zamiesciłem a który jest moim zdaniem kluczowy. Według mnie spólka utknie na dobre w okolicach 8-11 nawet jak w koncu wyjdzie z OBECNEGO trendu spadkowego .Po prostu przez emisje akcji "okradziono" starych akcjonariuszy (tych powyzej 15) z mozliwosci zarobku. A nowi nie palili sie aby płacić 10 złotych za akcje.... to dlaczego teraz mają dawac wiecej?