ciekawe gdzie byłes jak uczono jak wygląda trend spadkowy i kiedy sie kończy?
na malinach?
a na razie niestety po raz kolejny analiza techniczna 100 lat za murzynami zadziałała. Na rachitycznym obrocie podjazd pod linie trendu (której rzekomo nie ma)...i nic
tylko człowiek ograniczony nie bierze pod uwage innych okoliczności bo gdzies zobaczył formacje czy inną falę opisaną przez Eliotta czy innego Prechtera (jakoś wzrost w 2012-2013 tez nie był 3 falowy) traktując je jak prawdy objawione, nie biorac pod uwage ze zamiast 20 mln bedzie/jest tu kilkaset % więcej nowych akcji i konsekwencji z tym związanych
ja swoje prognozy, analize napisałem- ty nie, jak jest trend wzrostowy według ciebie to jaki ma zasięg?
Pewnie znowu sie wymigasz od odpowiedzi zeby nie pokazac....ze nic nie wiesz