Chyba wolałem jak był spokój :P Zaczną się schodzić leszcze z jakże ważnymi uwagami "rakieta do 50 zł" albo zejdą sie qubaki które sie nie załapały i będą rzucać hasłami "jutro 2zł" :D
Wracając do tematu sporu Ck i 123..., Myślę, że każdy z nich ma rację, patrząc na AT w tradycyjny sposób jesteśmy w trendzie spadkowym nadal, i jeśli tą kreske przebije kurs to zapewne wielu ludzi zdecyduje się kupić papier. Natomiast CK działa dla mnie w troche niekonwencjonalny sposób ;P Być może jest w tym troche więcej ryzyka być może to chłodna kalkulacja lecz od 7,15 zrobił już dobre +15% i powrócił do sławetnych 350 akcji po 8,50 :P ,natomiast 123... czeka na potwierdzenie przebicia linii trendu.