Forum Giełda +Dodaj wątek

Historia koncernu medialnego, w którym lansują się cwaniaczki!

Zgłoś do moderatora
"Jak rodzilo sie ITI Holdings SA w Luksemburgu

Spolka ITI Holdings SA w Luksemburgu zostala zalozona w czasach schylkowego PRL, na kilka miesiecy przed Okraglym Stolem, dokladnie w dniu 29 grudnia 1988 (wedlug aktu notarialnego).

Szwajcarska sekretarka, pani Barbara Trautweiler, objela 99% kapitalu (4.999 akcji z 5.000), pozostala symboliczna 1 akcje objal szwajcarski adwokat, pan Joseph Ackermann.

Kapital zakladowy ITI Holdings SA wyniosl 800.000 dolarow US, suma ta zostala przelana do Luksemburga z Panamy. Skad pani Trautwailer miala tyle pieniedzy, nie wiadomo. Ale moze czas przyniesie odpowiedzi.

W 1988 roku, kiedy wiekszosc polskich obywateli walczylo o przezycie i suma 100 dolarow US byla fortuna, pani Barbara Trautweiler ze Szwajcarii smialo podjela decyzje o zainwestowaniu ogromnej wtedy sumy 800.000 dolarow US w luksemburska spolke ktora miala dalej inwestowac w nowych, nieznanych rynkach na wschodzie. To prawdziwie smiala i odwazna, wiecej, Wizjonerska Strategia Inwestowania (w skrocie WSI). "

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/6556,jak-rodzilo-sie-iti-holdings-sa-w-luksemburgu

P.S.
Autor na szczęście jeszcze żyje w UB-stanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.