Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Historia koncernu medialnego, w którym lansują się cwaniaczki!

Zgłoś do moderatora
"Carmen nadzoruje TVN
Bankrut ITI kontynuuje swój spektakl marionetek: do rady dyrektorów ITI weszła niedawno pani Carmen Behles, sekretarka kasjera ITI z Zurichu. Jak pamiętamy, ITI zostało założone w 1988 roku przez inną szwajcarską sekretarkę. Mamy powrót do źródeł.

Szwajcarscy adwokaci i notariusze cieszą się międzynarodową sławą na całym świecie. Niektórzy z nich specjalizują się geograficznie: na przykład jedni pracują dla CIA, drudzy dla KGB.

W końcu grudnia 1988 roku, kiedy świat szykował się do świętowania Nowego Roku a w mrocznej PRL trwały przygotowania do okrągłego stołu, adwokat z Zurychu Joseph Ackermann, przyjechał do Luksemburga aby pospiesznie założyć spółkę ITI Holding SA Luksemburg.

Kapitałem zakładowym były aktywa spółki ITI Panama a prawie wszystkie akcje nowej spółki ITI Luksemburg SA objęła dyskretna szwajcarska sekretarka pani Barbara Trautweiler. Adwokat Joseph Ackermann zachował tylko jedną akcję ITI.

I tak oto powstała legenda ITI: http://monsieurb.nowyekran.pl/post/6556,jak-rodzilo-sie-iti-holdings-sa-w-luksemburgu

Dzisiaj ITI jest bankrutem, zaduszonym przez gigantyczne długi. ITI posiada tzw. “radę dyrektorów” czyli strukturę odpowiadającą połączonym organom rady nadzorczej i zarządu. Niektórzy dyrektorzy są dyrektorami wykonawczymi (zarząd) a inni są dyrektorami niewykonawczymi (rada nadzorcza).

Logicznie myśląc, spółka tak skomplikowana jak ITI i tak zadłużona jak ITI powinna ściągnąć do swojej rady dyrektorow tęgie głowy i ekspertów o nieposzlakowanej opinii. Zamiast tego rada dyrektorów ITI przekształca się powoli w jarmark.

Ostatnio do rady dyrektorów dołączyła po cichu pani Carmen Behles, sekretarka kasjera ITI z Zurychu. 10-o osobowa rada dyrektorów ITI nie odzwierciedla nominalnej kontroli kapitału ITI w jaką chce się abyśmy głęboko wierzyli. Szwajcarscy nadzorcy kontrolują już prawie połowę rady dyrektorów ITI: http://iti.pl/index.php/Management/

Szwajcarscy nadzorcy:

Bruno Valsangiacomo - szef i kasjer

Markus Sieger - pomocnik kasjera
Fredrich A. Rather - adwokat
Toinon Hoss - adwokat
Carmen Behles - sekretarka

Polscy wykonawcy:

Wojciech Kostrzewa - bankier
Mariusz Walter - emeryt
Aldona Wejchert - wdowa
Piotr Nowak - zięć
Gabriel Wujek - adwokat
Piotr Janicki - znajomy

Taka silna merytorycznie rada dyrektorów to tęgi argument strategiczny w negocjacjach z kredytodawcami ITI. Nie ma to jak fachowcy. "

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/74611,carmen-nadzoruje-tvn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.