Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Historia koncernu medialnego, w którym lansują się cwaniaczki!

Zgłoś do moderatora
"Marnotrawny syn Michnika


"Wyborcza" powinna przyjąć z powrotem do roboty swojego wychowanka Michała T., ze względów humanitarnych i socjalnych. Pamiętamy że "Wyborcza" przez długie lata trzymała na liście płac Lesława Maleszkę, właśnie ze względów humanitarnych i socjalnych.

Gdyby Michał T. miał poczucie honoru to już dawno złożyłby dymisję z roboty na lotnisku Tuska. Wygląda jednak na to że Michał T. będzie się trzymał stołka kurczowo, do samego końca. Tak jak tatuś.

Michał T. został wyhodowany przez siedem lat przez “Gazetę Wyborcza”. To była jego pierwsza praca po studiach socjologii (ze specjalizacją płciową). Rozumiemy że “Wyborcza” ma swój korporacyjny kodeks etyki, który ukształtował przez lata młodego dziennikarza Michała T.. Dlaczego więc Michał T. zakończył swoją karierę robiąc wywiad z samym sobą (słynny wywiad z OLT Express) ?

Nie wiemy czy te siedem lat Michała T. w “Wyborczej” było latami tłustymi czy chudymi. Może Michałowi T. wydawały się one latami chudymi, skoro wziął swoje talary i poszedł szukać szczęścia gdzie indziej.

Michał T. jest zadłużony po uszy. Szalejąca w Polsce spekulacja nieruchomościami zmusiła całą rodzinę Tusków do wzięcia kredytu na nowe mieszkanie Michała T. w centrum Gdańska Wrzeszcza - 450.000 PLN. Michał T. spłaca podobno 2.000 PLN miesięcznie, będzie wiec spłacał kredyt hipoteczny do emerytury.

Jeżeli jego firma Aviorail nie znajdzie nowych klientów i wywalą go z roboty na lotnisku Tuska, Michał T. z szokiem odkryje życie normalnych Polaków. A liczenie na pensję taty wypłacana w Euro w Brukseli to na razie czysta spekulacja. Jak więc biedny Michał T przeżyje, jako taki średni normalny Polak ?

Jeżeli wiec Michał T. stanie ponownie u bram “Wyborczej”, Nowy Testament nakazuje obmyć go i ogolić, ubrać w świeże szaty, zabić cielca i urządzić wspaniałe przyjecie. Jako że syn marnotrawny zaginął a odnalazł się.

Oczywiście Adam Michnik może powiedzieć że jego Nowy Testament nie obowiązuje. Wtedy przypomnijmy mu że “Agora” jest znana ze swojego miłosierdzia wobec bliźnich. Przez lata “Agora” trzymała na liście płac niejakiego Lesława Maleszkę (tego od trzech kumpli). Wiedzieli że Maleszka to świnia i kapuś, ale (cytat) “względy humanitarne i socjalne” nakazywały im zając się bliźnim.

Panie Michnik, weź pan Michała T. z powrotem do siebie.

Świecki Instytut Opieki Humanitarnej i Socjalnej im. Lesława Maleszki"

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/74614,marnotrawny-syn-michnika

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.