Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Historia koncernu medialnego, w którym lansują się cwaniaczki!

Zgłoś do moderatora
"Kogo obwini tym razem ITI ?

Kurs akcji TVN dołuje do niespotykanych wcześniej poziomów, poniżej kursu wejścia na giełdę w 2004 roku. W przeszłości ITI obwiniało za spadek kursu TVN agencje informacyjne czyli dziennikarzy. Tym razem mamy głuchą ciszę. Ciekawe dlaczego ?

Akcja TVN została wprowadzona do obiegu giełdowego w grudniu 2004 roku. Teoretyczny Kurs Otwarcia (TKO) wynosił 7,04 PLN. W zeszły piątek kurs TVN zleciał w dół do 6 PLN.

Od poniedziałku niewidzialna ręka rynku winduje kurs na nowo w górę. Na telefon ?

Panamska ITI zarejestrowana w Luksemburgu nie komentuje spadku kursu TVN ani własnej sytuacji finansowej: http://niezalezna.pl/32705-tvn-na-skraju-upadku

Pisaliśmy już o tym kilka dni temu:

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/73358,tvn-trafia-szostke
http://monsieurb.nowyekran.pl/post/72933,padaj-bankrutcie-iti

Mamy dosyć dziwną ciszę, tym bardziej że wcześniej ITI nie wahała się zabierać głos w okresach spadku kursu akcji TVN, obwiniając za to dziennikarzy. Kiedy zimą 2008 roku cena akcji TVN spadła poniżej 11 PLN, wizjonerzy ITI bez ceregieli zwalili winę na agencję informacyjną Thomson Reuters. Jan Wejchert wysłał list z pretensjami do szefa Thomson Reuters w Polsce a ITI wystosowała odpowiedni komunikat, w którym zmyto głowę niezależnym dziennikarzom ekonomicznym.

Tym razem mamy głuchą ciszę. No może niezupełnie głuchą, w tle przebija się balowa muzyka. W zeszłą sobotę Fundacja TVN, kierowana przez Botoksowa Bożenę, urządziła bal dla ludzi z wyższych sfer, w kuluarach Teatru Narodowego. Było kolorowo, swojsko i przyjemnie.

Jak się idzie na dno to trzeba iść z fasonem, tak jak na Titanicu.

Na Titanicu wciąż gra orkiestra czyli Gala Fundacji TVN, Warszawa, 8/9/2012"

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/73771,kogo-obwini-tym-razem-iti

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.