Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Historia koncernu medialnego, w którym lansują się cwaniaczki!

Zgłoś do moderatora
"Chałtura w Cannes

Bolkowi wypadł jeden ze sponsorów filmu, Amber Gold, ale to nie koniec świata, bo kto chce to znajdzie kasę. I tak nasz noblista poleciał dzisiaj do Cannes we Francji, firmować swoją osobą przekazanie luksusowego jachtu za 25 milionów PLN.

Nie wiemy ile kosztuje wynajęcie Bolka, ale z pewnością drożej niż wynajęcia Józefa Bąka, alias Misza T. Po pierwsze Bolek jest starszy, po drugie jest noblistą a po trzecie wkurza się publicznie że dostaje tylko 3 tys PLN prezydenckiej emerytury i że musi resztę sam dorabiać.A wiemy przecież że życie w Polsce drożeje, pomimo światłych i mądrych rządów PO.

Dzięki naszym czytelnikom odnaleźliśmy zeszłoroczny spot reklamowy, firmowany przez Bolka:

http://www.youtube.com/watch?v=Bt0vGB8McNw&feature=player_embedded

Ponieważ hojny sponsor Amber Gold wypadł z gry przed czasem, Bolek został zmuszony do przerwania swoich rozważań nad Polską i ruszył w trasę po kasę.

Dzisiaj Bolek jest w ekskluzywnym Cannes we Francji, gdzie firmuje swoją osobą przekazanie luksusowego jachtu Sunreef 82 Houbara. Jacht został zbudowany w gdańskiej stoczni Sunreef Yachts, należącej do enigmatycznego Francuza, pana Patrice Lapp'a. Jednostka Sunreef 82 o nazwie Houbara została sprzedana za około 25 milionów PLN. Jacht wygląda ekskluzywnie:

http://m.sunreef-yachts.com/launched-yacht/internal-view.html/50

Sunreef Yachts zaprosił Bolka do Cannes jako symbol czegoś, ale czego dokładnie nie wiemy. Chyba nie chodzi o kompetencje elektryka lub o robienie za balast ?
Ale mamy nadzieje że podroż Bolka do Cannes się opłaci, bo przecież nawet młodsza stażem w PO Beata Sawicka za friko nic nie robi. Zasady zobowiązują.

Pobyt Bolka w Cannes może też zaowocować nowymi kontaktami w branży produkcji filmowej, tak aby zamknąć budżet filmu Wajdy. Trzymamy kciuki.

Bolek pojechał do Cannes firmować swoją osobą jacht za 25 milionów PLN"

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/74059,chaltura-w-cannes

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.