Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Historia koncernu medialnego, w którym lansują się cwaniaczki!

Zgłoś do moderatora
"Bolek Jaruzelski

"Gdybym był na miejscu Tuska, dałbym polecenie spałować" tak perorował w maju Bolek Jaruzelski. Na dwa tygodnie przed manifestacją NSZZ Solidarność (29.09) żandarmeria wojskowa trenuje na poligonie w Wędrzynie m.in. "kontrolowanie agresywnego tłumu".

16 maja tego roku Bolek zwierzał się Monice Olejnik ze swoich planów wobec działaczy Solidarności, po blokadzie Sejmu (cytat): “Gdybym był na miejscu Tuska, dałbym polecenie spałować..”.

Pytany o uściślenie swoich myśli, Bolek dodał (cytat): “Tak, z przewodniczącym na czele. Pierwszego bym, jak byłbym komendantem albo premierem, wyszedł z pałą i go spałował, że nie potrafi mądrze układać stosunki w wolnej Polsce.”

Słowa Bolka tak ucieszyły generała Jaruzelskiego, że zaprosił on Bolka na nalewkę do siebie do domu. Jak druh z druhem.

Bolek jest niestety zbyt spasiony aby móc wymachiwać pałą. A jego przyjaciel generał Jaruzelski, ekspert w tych sprawach, dogorywa.

Ale tak się składa że oddziały żandarmerii wojskowej trenują właśnie na poligonie w Wędrzynie koło Poznania rożne operacje, w tym "kontrolowanie agresywnego tłumu".

Oczywiście ktoś powie, że trenują do Afganistanu. No tak, tylko że my w Afganistanie jesteśmy z misją pokojową, budujemy drogi i szpitale, polskie wojsko nie będzie przecież pałować Afgańczyków ?

Polskie wojsko ma za to bogata historię pałowania i strzelania do Polaków. Ci którzy przeżyli stan wojenny z dreszczykiem wspominają wcześniejsze manewry wojsk Paktu Warszawskiego, latem 1981 roku. Można być nadwrażliwym na takie zbiegi okoliczności. Dlatego my takich zbiegów okoliczności za bardzo nie lubimy.

Poligon w Wędrzynie: ćwiczenia w "kontrolowaniu agresywnego tłumu" "

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/74707,bolek-jaruzelski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.