Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Historia koncernu medialnego, w którym lansują się cwaniaczki!

Zgłoś do moderatora
"Przepraszam, czy tu biją ?

Jeżeli nie ufacie polskiej policji to macie racje. Próba aresztowania Grzegorza Brauna na Powązkach to tylko wierzchołek góry lodowej. Struktury policji żyją wciąż w PRL-u. Wystarczy popatrzeć z obrzydzeniem na to co działo się niedawno w Olsztynie.

Przepychanki pomiędzy obywatelami broniącymi Grzegorza Brauna i siłami policji na Powązkach przypominają nam lata 80-te. Teraz mamy technologie YouTube i Facebook, kiedyś tego nie było. Zakładamy naiwnie że skoro policja nazywa się "policja" a nie "milicja obywatelska" i jeździ furgonami Mercedesa a nie ponurymi Nysami jak kiedyś, to znaczy że mamy Europę i demokrację. Tu się mylimy.

Dużo wskazuje na to że polska policja jest przegniła od samej góry. General Papała próbował się stawiać, został zastrzelony. Inny komendant policji, niejaki Konrad Kornatowski (były prokurator wojewódzki w Gdańsku), ciepło wypowiadał się o “Najlepszym Płatniku” z Trójmiasta. A jeden z byłych wieloletnich zastępców Komendanta Głównego Policji ma bardzo intrygujące powiązania biznesowe.

Niedawno w Olsztynie doszło do oburzających scen: pochowano z wielkimi honorami ostatniego szefa SB w Olsztynie, generała Kazimierza Dudka. Pogrzeb esbeka odbył się z udziałem sztandaru Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie i asysty honorowej, która oddała salwę. W pogrzebie uczestniczył szef olsztyńskiej policji, nadinspektor Józef Gdański.

Dudek zasłynął jako brutalny esbek (cytat jednej z ofiar): “On był siepaczem, a nie milicjantem. Ten człowiek złamał wielu ludziom życie, bezprawnie pozamykał w więzieniu. Niszczył wszelkie wolnościowe, demokratycznie działania opozycji. To skandal, że takim ludziom daje się asystę honorową. To nie był człowiek honoru!”

więcej na: http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-adamskiego/35530-on-byl-siepaczem-a-nie-milicjantem-szef-sb-zostal-pochowany-z-najwyzszymi-honorami

Esbek Dudek zasłynął też z tego że jego podopieczni zapałowali na śmierć 19-o letniego studenta Politechniki Gdańskiej, Marcina Antonowicza. Stąd może zasłużył na salwę honorową ?

Taką mamy policję. Nie ufacie jej, macie racje.

Kiedy oni pałowali Polaków nie było jeszcze Facebook'a i YouTube"

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/74429,przepraszam-czy-tu-bija

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.