Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Historia koncernu medialnego, w którym lansują się cwaniaczki!

Zgłoś do moderatora
"Proces z Suboticiem - Przyjdźcie nam pomóc!

Jutro odbędzie się kolejna odsłona procesu, który wytoczył tygodnikowi „Gazeta Polska” Milan Subotić. Były sekretarz ds. programowych TVN żąda przeprosin m.in. za stwierdzenie, że „był współpracownikiem WSI”.

Sprawa dotyczy artykułu autorstwa Katarzyny Gójskiej-Hejke, Piotra Lisiewicza i Teresy Wójcik, „WSI na wizji” z 2006 roku. Artykuł dotyczył powiązań Milana Suboticia ówczesnego zastępcy dyrektora programowego TVN ze służbami specjalnymi. Milan Subotić poczuł się pokrzywdzony stwierdzeniem, że był współpracownikiem WSI. Z tego samego powodu wytoczył również proces Ministerstwu Obrony Narodowej. W listopadzie 2011 Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że nie doszło do naruszenia jego dóbr osobistych w raporcie z weryfikacji WSI, gdzie został opisany jako tajny współpracownik. Sąd uznał stwierdzenia raportu za prawdziwe. Nie jest to jedyny zarzut jaki powód stawia Gazecie Polskiej.

- Milan Subotić próbuje nam wmawiać rzeczy, których nie napisaliśmy. Żąda przeprosin w największych mediach, co jak rozumiem ma być formą represji i próbą zrujnowania finansowego naszej gazety. Fakt jego współpracy z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi potwierdził IPN, wyrok Sądu Cywilnego i raport Antoniego Macierewicza. Trudno w jakikolwiek sposób zaprzeczać temu, że współpracował. Wszystkie pozostałe jego oskarżenia nie nawiązują do naszego tekstu - komentuje zarzuty redaktor naczelny tygodnika „Gazeta Polska” Tomasz Sakiewicz. Właśnie on wraz ze swoim zastępcą red. Katarzyną Gójską-Hejke będzie reprezentować tygodnik w sądzie. Rozprawa rozpocznie się o godz. 9. w Sądzie Okręgowym w Warszawie przy ul. Solidarności 127."

http://niezalezna.pl/33261-proces-z-suboticiem-przyjdzcie-nam-pomoc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.