Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: zaraz oni chyba są z PISU to piszcie o biznesmenie Rydzu

Zgłoś do moderatora
Odezwał się zwolennik Oligarchii

- setki tysięcy posadek dla przygłupów

- miliony podsłuchów i czołowe miejsce inwigilacji obywateli w Europie,

- ararmujące teksty organizacji miedzynarodowych na temat przestrzegania praw człowieka i swobód demokratycznych w Polsce w tym Helsińskiej fundacji, do tego dziesiątki dziennikarzy skazywana, internauci gonieni i skazywani za przytki po adresem prezydenta robiącego 3 błedy orto w jednym zdaniu,

- tajemncze zgony i morderstwa, emigracja ludzi bojących się mafii,

- najwyższe stanowiska i synekury dla UB-ków i ich znajomych..

Co jescze--- socjalistyczny program gospodarczy nastawiony na populizm, ogromne zadłużenie eksplodujące od kilku lat, brak reform, jedne z najniższych nakładów na naukę, i rozwój, ogormne gnębienie firm i przedsiębiorców przez PO-komuchów,.

AMBER bagno UBków i innych, afer bez liku, ale media UB-ckie pilnuja swoich przy władzy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDMSA 5,22% 1,41 2020-06-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.