Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

"Tour de spółki": webinar z Mercator Medical

Trzeci odcinek "Tour de spółki" wieńczy webinar poświęcony Mercator Medical. To idealna okazja do tego, aby jeszcze lepiej poznać spółkę i zadać pytania jej przedstawicielom.

„Tour de spółki” to nie tylko możliwość dokładniejszego poznania spółek z GPW, lecz także możliwość wzięcia udziału w webinarach im poświęconych. Nie inaczej jest w przypadku Mercatora, gdzie start webinaru zaplanowano na wtorek na godzinę 13:00. Wydarzenie będzie ogólnodostępne i będzie można w nim wziąć udział dzięki narzędziu osadzonemu na dole tego artykułu.

reklama

Producent rękawiczek to spółka, którą czytelnicy Bankier.pl wybrali w głosowaniu na bohatera trzeciego odcinka nowego cyklu, w ramach którego przybliżamy funkcjonowanie firm notowanych na GPW. Sama Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest partnerem przedsięwzięcia.

Pierwszym elementem trzeciegp odcinka "Tour de spółki" był piątkowy artykuł "Jak się produkuje rękawiczki? "Tour de spółki" - Mercator Medical". We wtorkowym webinarze udział wezmą Wiesław Żyznowski, prezes Mercator Medical oraz Witold Kruszewski, członek zarządu i dyrektor finansowy spółki. 

Webinar wystartuje o godzinie 13:00 we wtorek 03.11.2020. Zapraszamy do zadawania pytań w trakcie trwania webinaru.

Źródło: Bankier.pl
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty