Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: 52,63%

Triton Country

Zgłoś do moderatora
link 

Po wejściu na stronę wyskakuje komunikat "w ostatnim czasie sprzedano 53 mieszkania w tej inwestycji". W sumie taki sam komunikat jest od miesiąca. Ktoś wie, co znaczy w kontekście tej strony "ostatnio"? W ciągu ostatnich 3 miesięcy, 6 miesięcy? Większość obecnie dostępnych na stronie ofert została opublikowana w lutym, podejrzewam, że wtedy też nastąpiła aktualizacja i usunięcie sprzedanych domów. A może się mylę i 53 domy to liczba sprzedanych w ciągu ostatniego roku?

53 domy w Nadarzynie to na pewno ponad 20 milionów przychodu netto. Całkiem niezły wynik jak na tą dziadowską spółkę, jeśli to wynik z jakiegoś rozsądnie krótkiego okresu. Pozostają pytania, kiedy zostanie to rozpoznane w wyniku finansowym, czy większość wejdzie do wyniku Q1, czy będą to rozpoznawać przez cały rok itd...

Jeśli dane są wiarygodne, a domy nie zostały jeszcze uwzględnione w wyniku za 2019, to 2020 będzie lepszy pod względem przychodów nawet zakładając zerową sprzedaż do końca roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 2,90 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.