Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: 46,46%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Stan sprzedaży Country na 29 czerwca: 6 zarezerwowanych domów, 15 dostępnych, 125 sprzedanych.

W czerwcu do sprzedanych przeskoczyły 4, mniej niż w maju. Średnia z dwóch miesięcy to 6 na miesiąc, nie tak źle jak na tego gniota, jak tak dalej pójdzie to w 2021 (gdy te domy wykażą w wyniku) wyjdą na zero lub mały plus. Nie chce mi się już tego więcej sprawdzać, Ciekawe, co z Kampinosem.

W tej chwili zostaje tylko obserwować sytuację.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -4,29% 2,90 2021-07-27 13:02:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.