Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,93 zł , zmiana od tamtej pory: 50,26%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
A sobie będę sprawdzał na bieżąco co kilka tygodni, jak idzie sprzedaż Country tej dziadowskiej spółce.

link 

Dwa tygodnie temu ze 146 segmentów zarezerwowanych było 10, dostępnych 23, sprzedanych 113.

Dziś mamy 10 zarezerwowanych, 19 dostępnych, 117 sprzedanych.

Czyli zeszły 4 segmenty w 2 tygodnie. Jakby trzymali to tempo, to sprzedawaliby 8 segmentów miesięcznie. Jeśli dobrze liczę, wychodziłoby minimum 3 miliony przychodu, czyli 9 milionów kwartalnie. Przy założeniu sprzedaży z marżą rynkową to powinno wystarczyć na wypracowanie niewielkiego zysku netto.

Pytanie też, ile już sprzedanych segmentów nie zostało jeszcze wykazane w wyniku po IVQ i kiedy w wyniku pojawią się te, które ostatnio przeskoczyły do "sprzedanych".

Update za kilka tygodni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -4,29% 2,90 2021-07-27 13:02:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.