Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,93 zł , zmiana od tamtej pory: 11,92%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
A sobie będę sprawdzał na bieżąco co kilka tygodni, jak idzie sprzedaż Country tej dziadowskiej spółce.

http://tritondevelopment.pl/triton-country/wyszukiwarka/ 

Dwa tygodnie temu ze 146 segmentów zarezerwowanych było 10, dostępnych 23, sprzedanych 113.

Dziś mamy 10 zarezerwowanych, 19 dostępnych, 117 sprzedanych.

Czyli zeszły 4 segmenty w 2 tygodnie. Jakby trzymali to tempo, to sprzedawaliby 8 segmentów miesięcznie. Jeśli dobrze liczę, wychodziłoby minimum 3 miliony przychodu, czyli 9 milionów kwartalnie. Przy założeniu sprzedaży z marżą rynkową to powinno wystarczyć na wypracowanie niewielkiego zysku netto.

Pytanie też, ile już sprzedanych segmentów nie zostało jeszcze wykazane w wyniku po IVQ i kiedy w wyniku pojawią się te, które ostatnio przeskoczyły do "sprzedanych".

Update za kilka tygodni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -5,68% 2,16 2020-11-23 12:49:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.