Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,36 zł , zmiana od tamtej pory: 44,07%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Jeszcze uzupełniająco dodam: mówiąc o tym, że "wiem, dlaczego spadało" miałem na myśli, że rozumiem, że rynek spodziewał się gorszych wyników po oddaniu Winnicy, ale uważam, że przereagował. Po części było to też spowodowane koniecznością sprzedaży akcji przez Inventum (Saturn TFI - w likwidacji), a oni trochę tych akcji w 2017 roku mieli.

Nie samym Tritonem człowiek żyje na tej giełdzie, więc tu sobie spokojnie czekam na kolejne wyniki, zmiany kursu, jak spadnie jeszcze poniżej 2 to trochę dobiorę, inne walory dają zarobić, więc nie ma co się podpalać i kupować lub sprzedawać na siłę. Jak kurs nie urośnie w ciągu roku i dalej sytuacja będzie niejasna, trzeba będzie się wybrać na walne i może podjąć szersze działania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -2,30% 3,40 2021-06-18 16:27:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.