Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: 31,82%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Na koniec października 165 sprzedanych, czyli +5. Po wrześniu oczekiwany spadek. I tak chyba nieźle w porównaniu do tego, co było z 1,5 roku temu.

W III kwartale mieli minimalną stratę, ale cashflow z działalności operacyjnej 4 miliony na plusie. Takie wyniki mnie osobiście zadowalają, pod warunkiem, że będą powtarzane - niech nie pakują kasy w zapasy, by ją potem stracić, niech uwalniają gotówkę z zapasów, a potem wypłacają dywidendę z kapitału zapasowego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 2,90 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.