Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: 61,58%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Tja, walor podkupywany... ktoś czasem coś kupi, czasem sprzeda, a ostatecznie gniot zachowuje się gorzej od szerokiego rynku. Ostatnie dni to piękne wzrosty na szerokim i gniot na minusie.

Gdyby tu chociaż była płynność albo było pod co grać, to spekula by coś z tego zrobiła, a tak leżymy.

My tu nic nie zrobimy, zarząd ma nas gdzieś, drobni są nieważni.
Pojawiają się czasem teksty, by jechać na walne - co to da? Główni mają ponad 50%, sami wysyłają pełnomocników. Nawet Value już nie interesuje się spółką, byli na walnym w 2016, a potem nie zarejestrowali akcji ani razu.

Co my drobni możemy zrobić? Chyba tylko uzbierać 5% w porozumieniu i zgłosić wniosek o likwidację. Ale już próbowaliśmy i zabrakło około 1%. Może jeszcze pogadać z Value i przygotować taki wniosek dla nich? O ile oni zgadzają się z takim rozwiązaniem...

PS. Nie, nie sprzedam akcji, jakbym sprzedał to lecimy na 1.50 przy takiej płynności, ale k... dostaję, gdy nawet bankrut ccc rośnie w kosmos, a gniot spada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 5,86% 3,07 2021-08-02 14:39:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.