Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,36 zł , zmiana od tamtej pory: 44,07%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Marzyciele marzcie dalej a kasa zabetonowana. Istotnym elementem gry jest ciąć straty i pomnażać zyski, proponuje się z tym oswoić a będzie lepiej. Zobaczcie ile Triton urósł od marca i na jakiej płynności porównując do innych spółek. Tragedia! Szkoda mi tych co wiszą tu od kilku lat i uśredniają w doł.
Powodzenia, wyszedłem po 2 miesiącach zdawania pakietu, zaczną się ruchy wrócę, adiós!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -2,30% 3,40 2021-06-18 16:27:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.