Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,91 zł , zmiana od tamtej pory: 51,83%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Sprawdzam, jak wygląda stan sprzedaży Triton Country dziś, na koniec maja: 4 zarezerwowane domy, 21 dostępnych, 121 sprzedanych. W maju zeszło im co najmniej 8, choć kilka rezerwacji też odpadło. Niezły miesiąc jak na tę dziadowską spółkę, choć jak słusznie ktoś zauważył, część domów będzie oddana dopiero w 2021. Będę sprawdzał na koniec każdego miesiąca.

Dzisiejsze wyniki finansowe ogólnie były słabe, ale w zaliczkach pojawiła się większa suma, pewnie nastąpiło przesunięcie oddania części domów z Country przez koronawirusa.

Kampinos pewnie zaczną oddawać dopiero w 2022. Wyraźnej poprawy wyników nie będzie dopóki sprzedają tylko jedną inwestycję w takim tempie.

Mam jednak wrażenie, że coś się zaczyna ruszać, co prawda w ślamazarnym tempie, ale jednak. Chyba warto wybrać się na walne i powęszyć.

Pan Dzienio nie odnosił od kilku lat dużych korzyści z akcji Tritona, w przeciwieństwie do pobierających pensje Szmagalskich. Spadkobiercy nie muszą być zadowoleni z tego, co się dzieje ze spółką. Ciekawe, co zrobią - mają ponad 7% akcji i ponad 11% głosów, a to już coś.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -4,29% 2,90 2021-07-27 13:02:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.