Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: 39,55%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Jak tak obserwuję, co się dzieje na stronie Tritona ze sprzedażą Country, to jednak ewidentnie widać, że sprzedaż przyspieszyła, od jakiegoś czasu mają tempo 6 segmentów miesięcznie, co powinno się przełożyć na 7-8 milionów przychodu kwartalnie i jakiś mały zysk (no chyba, że te informacje o sprzedanych i zarezerwowanych domach ze strony to pic na wodę i fotomontaż, albo klienci będą masowo anulować umowy). Wygląda na to, że nasze kochane nieroby trochę wzięły się do pracy.

Oczywiście zobaczymy to pewnie dopiero w wynikach za rok, ale jednak powinno być trochę lepiej niż teraz.

Więc kochani, polecam kupować! Tak, naganiam na wzrosty, ale nawet niekoniecznie po to, by sprzedać, moja strategia inwestycyjna nie pozwala mi kupić więcej akcji spółki o płynności Tritona, niż mam obecnie, a mam ochotę zobaczyć zieleń na tym walorze na rachunku zamiast obecnych -20%.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 5,86% 3,07 2021-08-02 14:39:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.