Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,36 zł , zmiana od tamtej pory: -8,47%

Re: Triton Country

To sobie frajersko "ucinaj" straty i kieruj się kursem spółki w inwestycjach zamiast jej wartością wewnętrzną, ale nie naganiaj innych.

Ja akcji w tak niskiej cenie sprzedawać nie zamierzam. Tym bardziej, że znam dobrze spółkę, rozumiem ją, wiem, dlaczego spadła z 4 na 2 złote i kumam, że jest to nieuzasadnione, tym bardziej w świetle pompowania różnych gniotów z NC bez wyników i majątku. Każdy, kto nie jest ślepy, już widzi, że inwestycja Triton Country od pewnego czasu sprzedaje się dość dobrze, więc co najmniej nieco lepsze wyniki są kwestią czasu. Czy kurs na nie zareaguje pozytywnie? Nie wiem, ale wiem, że mimo wszystko, mimo kiepskiego zarządu, spółka jest fundamentalnie niedowartościowana.

Argument o zabetonowaniu kasy jest śmieszny. Słyszałeś o czymś takim, jak dywersyfikacja? Kupując wiele niedowartościowanych fundamentalnie spółek i zostawiając sobie część portfela na krótkoterminowe spekulacje strata na jednym walorze nie boli. Tylko w tym roku chociażby Mercator i CreepyJar przyniosły mi wspaniałe zyski, a obecnie mam w portfelu sporo gotówki i spokojnie czekam na okazje. W takiej sytuacji tym bardziej nie zamierzam sprzedawać Tritona, skoro kasę na ewentualne zakupy innych przecenionych spółek już mam.

Równie zabawne są porównania Tritona do szerokiego rynku. Od marca Triton zachowuje się lepiej zarówno od WIG, jak i od WIG20, urósł więcej od obu indeksów, zresztą jest mocniejszy od szerokiego rynku także w perspektywie rocznej.

Adios.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -0,92% 2,16 2020-11-27 14:27:51
2020-11-27
Wyniki finansowe
2020-09-30
Wyniki finansowe
2020-09-18
Zmiana stanu posiadania akcjonariusza
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać