Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,07 zł , zmiana od tamtej pory: 39,61%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się z tą opinią że papier jest sukcesywnie podkupywany.Kapitalizacja do wartości księgowej śmiesznie niska.Grunty w różnych lokalizacjach nawet w Uniejowie pod lokale mieszkalne oraz wiele pomniejszych kupowanych w 2007 r. Komunikacja spółki z rynkiem słaba jeśli rzeczywiście obecna sytuacja pomoże sprzedać spółce inwestycje poza centrum stolicy przy cenach konkurujących z resztą to ok.Ostatnio nie takie papiery są podkupywane wręcz paradoksalnie przewartościowane o ujemnej wartości księgowej .Tu bądzmy spokojni. Dług prawie zerowy perspektywy długoterminowe stabilne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -4,62% 2,89 2021-07-27 14:30:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.