Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: 33,03%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Kupno części pakietu zbyt drogo to był błąd, ale sprzedaż za tanio byłaby równie wielkim błędem.

Natomiast po 4 złote z radością bym gniota pogonił, no chyba, że wystapią jakieś niespodziewane pozytywne zdarzenia w spółce, zmiana podejścia do drobnych itd (czyli marzenia nie do spełnienia), bez totalnej zmiany fundamentalnej (np. decyzji o sprzedaży nieruchomości i wypłacenia dywidendy akcjonariuszom) lub wezwania ta spółka nie urośnie powyżej siedmioletniego maksimum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 0,00% 2,90 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.