Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,33 zł , zmiana od tamtej pory: 45,92%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Jest 160 sprzedanych domów z inwestycji na koniec września, czyli plus 19. To chyba miesięczny rekord tej spółeczki w tej inwestycji.

Dodali na stronie nowe segmenty z kolejnych etapów na początku września, a na koniec miesiąca prawie wszystkie są już sprzedane lub zarezerwowane. Popyt na Triton Country jest ostatnio całkiem spory, wyniki w 2021 / 2022 powinny być lepsze. Teraz wypadałoby dodać kolejne etapy, bo nie mają czego sprzedawać.

Ktoś wie co z Kampinosem? Na stronie Tritona od pół roku wisi informacja o 107 mieszkaniach na sprzedaż, ale nic więcej nie wiadomo, jak to się sprzedaje, kiedy to wybudują? Jakby nadal sprzedawali dobrze Country i dorzucili do tego Kampinos, wyniki za jakiś czas byłyby świetne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -2,30% 3,40 2021-06-18 16:27:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.