Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,07 zł , zmiana od tamtej pory: 40,10%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
od pisania na forum nic spółka nie zrobi. Tutaj trzeba tylko tego value się trzymać i czekać aż zrobią się ruchy. Na moje tam ciągle ktoś skupuje akcje wykorzystując animatora. Kupują powoli bo teraz jak system okrzepnie a po oprocentowaniu na nowym dnie nieruchomości warszawskie zrobią swoje.

Gdyby ktoś chciał powalczyć z zarządem to trzeba zbierać. Pytanie co zrobią spadkobiercy Dzienio, czy może się postawią czy będą po stronie szmagalskich.

Ktoś się wybiera na walne?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -4,29% 2,90 2021-07-27 13:02:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.