Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,36 zł , zmiana od tamtej pory: 44,07%

Re: Triton Country

Zgłoś do moderatora
Nie bądźmy tacy ironiczni i nie łapmy tak za słówka, na połowę Twoich pytań nie znam odpowiedzi i dobrze o tym wiadomo, że nikt ich nie zna poza zarządem i ich kręgiem swojaków :) Wiem, jakie aktywa i możliwości ma spółka i jak niskie jest prawdopodobieństwo sytuacji, w której wycena majątku z raportów finansowych jest zawyżona, ale nie siedzę w głowach Szmagalskich.

Mówiąc o tym, że znam dobrze spółkę, pisałem też w kontekście kursu. Jeśli leci z 4 na 2 złote przy WK powyżej 13, to spadek uznałbym za uzasadniony, gdyby miały miejsce potężne odpisy / ogromne straty / bankructwo, a że takich wydarzeń nie będzie, to jestem niemal pewien.

Według mnie powinni do końca 2021 zaraportować średnio ponad 6 milionów przychodu z Country kwartalnie (średnio, pewnie najwięcej w okolicach oddawania konkretnych etapów) - powinno wystarczyć na drobne zyski. 100 mieszkań z Kampinosu jest planowane na 2022, więc powinni ruszać z budową, ale z nimi nic nie wiadomo, więc mogą być opóźnienia. O Białołęce i Francuskiej nic nie wiem, tematy wiszą i na razie nie ruszają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -2,30% 3,40 2021-06-18 16:27:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.