lubię ten przezabawny podbitkowy cyrk na close, pewnie znowu w ostniej sekundzie fixa pojawi się 3,28... ;)
prawda o sesji jest widoczna w wolumenie i wykresie dziennym, gdzie niemal wszystkie transakcje były na dziennych minimach 3,25-3,26
i choć po prawej można brać niby po taniości, to chętnych nie ma, ale robienie drobnicy w puzon wciąż trwa...