Dnia 2016-02-12 o godz. 12:32 ~widz napisał(a):
> Nie za bardzo gorączkujesz się tym "sypaczem"? Każdemu kto ma parę groszy wolno sprzedawać, kupować,wystawiać nierealne oferty.
> I dlaczego uważasz zysk 10% (z dywidendy) za filantropię? O ile nie ma zagrożenia bankructwem spółki (na razie nie widzę takiego zagrożenia), to posiadanie tego waloru w przedziale od 1 grosza nawet do 5 zł nie jest filantropią. Osobiście będę zastanawiał się nad sprzedażą po przebiciu tej piątki. Chyba podobnie myśli więcej posiadaczy, bo nie widzę też za dużo chętnych do sprzedaży.
> A zabawy w podbitki? Skoro jest nudno..............
Najśmieszniejsze że gorączkuje się ten co nie ma akcji :)))))))
Ja sprzedam jak siódemkę przebije, a póki co zarabiam na dywidendzie :))))))