Dnia 2016-02-12 o godz. 13:00 ~abc napisał(a):
> Oczywiście, że nie zagwarantuję wzrostów, ale jestem tu, więc w to wierzę. A Ty co tu robisz? Masz akcje? Chcesz je kupić? Czy zarządzasz nie swoimi?
już wiele razy pisałem - nie zamierzam powtarzać...
jak jestes zainteresowany - poszukaj
ale czy na pewno to cię tak interesuje, by szukać? wątpię