Długoterminowo to mogę trzymać ziemię, a nie akcje na naszej GPW. Każdy oczywiście ma swoją strategię.
Znalazłem nawet swoje poprzednie wpisy, ale ... przecież i tak wiesz swoje :)
Oczywiście, że nie zagwarantuję wzrostów, ale jestem tu, więc w to wierzę. A Ty co tu robisz? Masz akcje? Chcesz je kupić? Czy zarządzasz nie swoimi?