podzielam zdanie widza, uważam że trzymanie tej spółki pod warunkiem jej dochodowości która moim zdaniem nie jest zagrożona jest sensowne. Oczywiście każdy może mieć inne zdanie, inne spółki chwalić itd. dywidenda to kwestia jeszcze wielu miesięcy, najpierw ją podadzą potem zarząd i data odcięcia pewnie kole lipca tak więc 6 miesięcy to mnóstwo czasu. W tej chwili jak to wykres lubi jej odliczanie od dzisiejszego kursu jest totalnie bez znaczenia. Na kurs może wpłynąć zmiana trendu na gpw i 5 zł jest bardzo realne na ten rok...