Kawę spokojnie zdążyłem wypić czytając posty weekendowe. Nie mam takiej wiedzy jak białoczerwony na temat wielu spółek ale zupełnie podobne mam przekonanie co do daty. Nie jest ona teraz modna, może znowu będzie i wtedy trzeba będzie wychodzić, na obecną chwilę zagłębiam się w działaniach daty które nie są opisywane głośno.