Dnia 2016-02-12 o godz. 12:04 ~abc napisał(a):
> Zamiast odpowiedz wcisnąłem nowy wątek.
> Jeśli coś już pisałem na forum to podpisywałem się abc. Możesz zobaczyć kiedy wchodziłem na walor i kiedy wychodziłem.
> Od 3.15 znów jestem i zamierzam ponownie zarobić. Dam Ci znać jak sprzedam akcje.
A co to zmienia? Mozesz pisać. Jak wspomniałem - klawiatura wszystko przyjmie.
Dla mnie takie deklaracje są nieistotne, bo nieweryfikowalne.
A patrząc szerzej - to, ze EWENTUALNIE ty cos zarobisz na jakims kółeczku niczego nie gwarantuje innym posiadaczom daty, zwłaszcza długoterminowym...
Dnia 2016-02-12 o godz. 11:36 ~abc napisał(a):
> Urośnie jeszcze o tyle ile ma być dywidendy, a może coś więcej.
zagwarantujesz to?
tu juz wielu gwarantowało wzrosty po 7 zeta, potem po 6, potem po 4, a ostatnio zaledwie po 3,51...