"Ta spólka ma za dużo wtop (poczynając od Rumunii) i niedomówień (np. brak absolutorium dla poprzedniego prezesa czy ruchy kadrowe w Niemczech), a za mało niepodważalnych sukcesów biznsowych i wizerunkowych"
Czy my aby czytamy te same sprawozdania fin ? Bo moim zdaniem z raportów wynika stabilny rozwój na rynku polskim oraz rozpychanie się na zagranicy ( wzrost sprzedaży i marż) . Nie szasta pieniędzmi - systematycznie zmniejsza zadłużenie długoterminowe - mimo wypłacania dywidendy .Powiększa asortyment - bez powiększania powierzchni magazynowej. Propozycje akwizycji są przemyślane - spółka widać poluje na perełki, a nie kupuje jak popadnie. Przecież mogłaby, nieprawdaż ? Może prowadzili równolegle rozmowy też z innym podmiotem - tego nie wiemy. Powolny rozwój organiczny jest dobry w przypadku tego rodzaju spółek bo nie powoduje chaosu organizacyjnego. ABC jest jedną z najbardziej punktualnych spółek jeśli chodzi o dostawę. Nie ma więc na co narzekać. BTW co do ruchu kadrowego w Niemczech to uważam, że jak można obsługiwać zamówienia z PL to fajnie - po co utrzymywać ludzi w DE ( płace są 4-5 razy co w Polsce ). Miejsce obsługi nie ma znaczenia - przecież ja też nie widzę tych ludzi.